دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

دانشگاه علوم پزشکی پچ در شهر پچ مجارستان

Pecs Medical University

دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان با ۶۴۲ سال قدمت قدیمیترین دانشگاه مجارستان در مرکز شهر پچ می باشد که در سال ۱۳۶۷ میلادی توسط پادشاه لویس تاسیس شده است .

دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان یکی از پیشرفته ترین و معروف ترین دانشگاههای تحقیقاتی در جهان می باشد و از جمله دانشگاههای بین المللی است که از سراسر دنیا دانشجو می پذیرد ، ازجمله دانشجویانی از کشورهای ایران ، یونان ، نروژ، امریکا، هند، آلمان، کانادا، سوئد، فنلاند، قبرس، پاکستان، انگلیس ، استرالیا و …. . هرسال دانشگاه علوم پزشکی پچ  مجارستان ۱۲۰ دانشجو می پذیرد که از سال ۱۳۸۴ ، ۱۱۸ دانشجو ایرانی از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

شهر پچ دارای محیطی بسیار امن و دوستانه جهت تحصیل می باشد و یکی ازشهرهای سرسبز تاریخی و توریستی در جنوب کشور مجارستان است که در ۲۲۰ کیلومتری بوداپست ، با جمعیتی حدود ۱۸۰۰۰۰ هزار نفری ، واقع گردیده و دارای سیستم حمل و نقل بسیار خوبی می باشد.

فاصله زمانی پچ از بوداپست با قطار شهری ، حدود ۲/۵ ساعت می باشد. دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان دارای سیستم Credite  وبه دو زبان انگلیسی و آلمانی میباشد و جدیدترین کتابهای امریکایی و انگلیسی در این دانشگاه تدریس می شوند. همچنین اساتید دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان از فارغ التحصیلان دانشگاههای انگلیس ، کانادا و امریکا می باشند.  دانشجویان پس از گذراندن امتحان برد امریکا ( USMLE ) برای گرفتن مدرک تخصص می توانند به امریکا یا دیگر کشورها اعزام شوند . دوران تحصیل دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان، دوره پزشکی دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان  ۶ سال و دندانپزشکی و داروسازی دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان ۵ سال می باشد که هر سال تحصیلی شامل دو نیم ترم ۵ ماهه می باشد و پس از اتمام هر ترم تحصیلی ، امتحان پایان ترم برگزار می گردد.

دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

روش درخواست پذیرش از دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

متقاضی تحصیل دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان باید یک فرم در خواست تکمیل کرده و به همراه مدارک مورد نیاز برای بخش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان یا به نماینده دانشگاه در کشور خود ارائه نماید و هزینه صدور پذیرش تحصیلی را به نماینده تحویل نماید و یا به شماره حساب دانشگاه حواله کند. لازم به ذکر است گروه دانش نماینده رسمی دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان داخل ایران می باشد.

فقط به پرونده متقاضیانی رسیدگی می شود که مدارک کامل ارسال کنند و هزینه صدور پذیرش دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان را ارسال نمایند.

آزمون Premedical همه ساله در اروپا، آسیا و ایالات متحده در ماههای ژوئن و آگوست برگزار می شود. فرم های درخواست در دفتر نمایندگی ایران موجود است.

شروع سال تحصیلی و بیمه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

ترم اول سپتامبر تا ژانویه و ترم دوم ژانویه تا ژوئن با امتحانات

دانشجو باید در مدت اقامت خود در مجارستان بیمه پزشکی داشته باشد. شرکت های بیمه در مجارستان به دانشجویان بیمه پزشکی ارائه می دهند، پزشکان دانشگاه پزشکی در این شرکت ها خدمات ارائه می دهند.

دارو و دندانپزشکی و بیماریهای سرپایی شامل بیمه نمی باشد و فقط اعمال جراحی و بیمارستانی و اورژانسی را شامل می گردد.

ارزش یابی مدارک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

Pecs Medical University

فارغ التحصیلان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان مدرک (M.D) دریافت می کنند. به فارغ التحصیلان دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان مدرک (D.M.D)

مدارک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان به دلیل سطح بالای آموزش، در بسیاری از کشورهای دیگر، از جمله ایالات متحده، ارزشیابی می شوند. فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان آزمون های کشورهای دیگر را با نمرات عالی،  می گذرانند، از جمله آزمون USMLE.

اعضای اتحادیه اروپا، مدارک مجارستان را به رسمیت می شناسند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزشیابی مدارک به سایت زیر مراجعه کنید. www.enic_naric.net

شهریه های تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

 • شهریه رشته پزشکی ۱۵۷۰۰ دلار در سال
 • شهریه رشته دندانپزشکی ۱۶۳۰۰ دلار در سال
 • شهریه رشته داروسازی ۹۹۰۰ دلار در سال
 • شهریه دوره پیش دانشگاهی در کالج پچ ۸۲۰۰ دلار
 • شهریه دوره یکساله زبان انگلیسی ۸۰۰۰ دلار
 • شهریه رشته های علوم پزشکی به زبان آلمانی ۱۰۰۰۰ یورو
 • شهریه دوره آماده سازی ۴ هفته ای قبل از ورود به دانشگاه ۱۲۰۰ دلار

هزینه های تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

 • هزینه صدور پذیرش تحصیلی ۲۰۰ یورو
 • هزینه ثبت نام در دوره کالج ۳۵۰ یورو
 • هزینه خوابگاه دانشجویی ماهیانه ۳۰۰ یورو
 • هزینه شارژ ماهیانه خوابگاه یا خانه حداقل ۳۰ یورو در ماه
 • هزینه بیمه ماهیانه ۲۰ یورو
 • هزینه زندگی ماهیانه ۶۰۰ یورو
 • هزینه حداقل پیش پرداخت خانه ۲ ماه + ۱ ماه کرایه بابت عقد قرارداد ۹۰۰ یورو
 • هزینه آزمایشات پزشکی شامل ایدز و هپاتیت ۱۰۰ یورو
 • هزینه لوازم التحریر در سال ۱۰۰ یورو در سال
 • هزینه کتاب بطور متوسط سالیانه ۳۰۰-۲۰۰ یورو در سال
 • هزینه ترانسفر از فرودگاه بوداپست به شهر پچ با تاکسی حداقل ۱۲۰ یورو
 • هزینه ترانسفر از فرودگاه به شهر بوداپست با تاکسی حداقل ۳۰ یورو
 • هزینه ترانسفر از ایستگاه قطار بوداپست با قطار به شهر پچ ۱۱ یورو(۲/۳۰ ساعت فاصله دو شهر با قطار)
 • هزینه تمدید ویزا و اقامت تحصیلی ۵۰ یورو
 • هزینه سیم کارت موبایل ۱۵ یورو
 • هزینه راهنما در مجارستان ۱۵۰ یورو

ویزا و اقامت دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

دانشجویان ایرانی برای تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان باید ویزای D-type از سفارت مجارستان در تهران دریافت کنند (۹۰ روز اعتبار دارد) و پس از ورود به مجارستان پس از ثبت نام در دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان و اجاره نمودن آپارتمان و انجام آزمایشات ایدز و هپاتیت و باز نمودن حساب بانکی به یورو به دفتر مهاجرت مراجعه نموده و آدرس و اقامت خود را ثبت نموده و اقامت دانشجویی دریافت دارند .

دانشجویان باید  ۳۰ روز قبل از انقضای مهلت اقامت و ویزای تحصیلی نیز باید جهت تمدید اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به  www. Mfa.gov.hu  مراجعه کنید.

آدرس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه Pecs مجارستان

Address  H-7624 Pecs, Szigeti st.12 Hungary

Tel.  ۰۰۳۶ (۷۲)۵۳۶-۱۱۰

www.medschool.pte.hu

مدارک کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

مدرک دکترا در مجارستان به فارغ التحصیلانی از دانشگاه های  مجارستان ارائه می شود که مهارت های علمی و عملی لازم جهت انجام تحقیقات علمی داشته باشند و نتایج تحقیقات خود را منتشر کرده باشند.

سیستم دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان شبیه دانشگاه های اروپا و امریکا است. مدرک PHD پس از گذارندن واحد های آموزشی و موفقیت در آزمون به فارغ التحصیل در دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان اعطا می شود.

پس از اتمام دوره تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان دانشجو باید پایان نامه خود به دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان ارائه دهد. متقاضیان تحصیل در مقطع PHD دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان باید کپی برابر اصل مدرک کارشناسی ارشد  MSC، مدرک زبان، C.V. و کپی پاسپورت ارائه دهند.

توجه داشته باشید که دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان به شدت به روی سی وی دانشجویان محصل در مجارستان و مشغول تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان حساس میباشد و دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان هر سی وی را از دانشجو قبول نمیکند.

دانشجویان شاغل تحصیل در مجارستان باید در مورد سی وی خود توضیحات مورد قبول همراه با سند را به دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان ارائه دهند و از هر گونه کپی برداری از دیگران به شدت خوداری نمایند.

دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان بعد از دریافت سی وی و برسی محتویات آن و توضیحات دانشجوی شاغل تحصیل در مجارستان نسبت به دانشجوی شاغل تحصیل در مجارستان تصمیم گیری کرده و به دانشجوی شاغل تحصیل در مجارستان به صورت ایمیل از دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان یا به صورت حضوری دردانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان به دانشجوی متقاضی تحصیل در دوره کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان ابلاغ میشود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت
www.Aok.Pte.hu  مراجعه کنید.

رشته بیوتکنولوژی دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان امسال رشته بیوتکنولوژی را به دانشجویان متقاضی تحصیل در مجارستان  به شرح زیر ارائه می دارد: کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی پزشکی دوره کارشناسی ارشد مدت زمان آموزش  ۴: ترم زبان تدریس: انگلیسی  شرح برنامه استفاده از بیوتکنولوژی در پزشکی گسترده ترو تبدیل به نیازهای اصلی بالینی شده است. در توسعه روش های تشخیصی پیچیده، طراحی، دارویی مؤثر و درمان شخصی نیاز به بیوتکنولوژی وجود دارد. دو گرایش این رشته بیوتکنولوژی مولکولیو تکنولوژی وسلولی وبافت. هر دو گرایش  مهارت  و دانش لازم را در  فارغ التحصیلان  برای تجهیز در تحقیقات پایه اکسل، و همچنین کاربردهای بالینی و دارویی بیوتکنولوژی ایجاد می کند.

این دروس توسط استادان برجسته مجارستانی و استادان متخصص از کشورهای دیگر ، از جمله بریتانیا و ایالات متحده تدریس خواهد شد که این یکی از بزرگترین امتیازات دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان به زبان انگلیسی می باشد.

علاوه بر این، این برنامه با هدف ارائه دانش کلی در اقتصاد، مدیریت و حقوق کسب و کار ارائه می شود با وجودی که این دوره به شیوه های اتحادیه اروپا  تدریس خواهد شد مسائل خاص مربوط به ایالات متحده آمریکا ، چین و هند را در بر خواهد داشت. آخرین مهلت درخواست :  ژوئن ۱۵ شهریه : ۵۵۰۰ یورو / ترمی Pecs Medical University:

دانشجویان متقاضی تحصیل در مجارستان که تاریخ ثبت نام در رشته بیوتکنولوژی را در کشور مجارستان برای دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان از دست داده اند می توانند برای سال ۲۰۱۵ میلادی درخواست رزو نماییند.

رشته بیوتکنولوژی جزو ۱۰ رشته برتر در دنیا می باشد و هر ساله جزو رشته های درخواستی برای مهاجرت به کشور هایی همچون کانادا، استرالیا،دانمارک،امریکا و کشور های پیشرفته دیگر است.

لازم به ذکر است تمامی گرایشات بیوتکنولوژی مانند ژنتیک،بیوفیزیک، بیوشیمی و غیره … در مقاطع بعدی تحصیلی برای دانشجویان متقاضی تحصیل در مجارستان ارائه میگردد.

تحقیقات در دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

با اینکه هدف اصلی مدرسه پزشکی آموزش علوم و هنر پزشکی در مجارستان است، تحقیق نیز اهمیت بسزایی در آن دارد. ما بر این باوریم که تحقق دستاوردهای علمی در سطح جهان میسر نیست مگر با آموزش و تدریس مستمر.

نظریه از طریق پروژه ها و برنامه های تحقیقی مختلف در حوزه زیست شناسی در مدرسه پزشکی پچ مجارستان تجلی پیدا کرد که فرصت مناسبی برای مدرسان و دانشجویان جهت مشارکت در پروژه های مرتبط با حوزه آموزشی شما فراهم می آورد.

دستاوردهای علمی مدرسه پزشکی پچ مجارستان در سطح جهان نیز شهرت دارند. در حال حاضر بیش از ۶۰ پروژه تحقیقی به حمایت آکادمی علوم مجارستان، بنیاد تحقیق ملی و وزارت بهداشت مجارستان در حال انجام است. این دانشگاه از بنیادهای بین المللی چون Wellcom Trust , European union Frameworks موسسه پزشکی Howard Hughes کمک های مالی دریافت می کند. همکاری نزدیک دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان با بخش صنعت نیز باعث جلب حمایت شرکت های دارو سازی محلی  و کارخانه های صنعتی در کشور مجارستان مختلف شده است.

از دانشجویان علاقه مند به اشتغال در بخش تحقیقات پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان دعوت می کنیم در برنامه های ما شرکت کنند. این دانشجویان می توانند در تمام حوزه های تخصصی فعالیت کنند. برنامه ” انجمن دانشجویان محقق” در تمام دپارتمان های مدرسه پزشکی پچ مجارستان فعال است.

دانشجویانی که در این کلاس ها ثبت نام کنند علوم پایه در مجارستان می خوانند، در تحقیقات بالینی و آزمایشگاهی در کشور مجارستان شرکت می کنند و تعدادی از دروس پایه فوق تخصصی را در مجارستان  می گذرانند.

آدرس نمایندگی دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان در ایران با مجوز وزارت علوم

تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از تقاطع مطهری، جنب بانک ملی، خیابان شکرآبی، پلاک ۱۰ ، واحد ۵ – تلفن : (۱۰ خط ویژه) ۸۸۴۲۷۱۰۰

آدرس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه Pecs مجارستان در قلب اروپا

Address  H-7624 Pecs, Szigeti st.12 Hungary

Tel.  ۰۰۳۶ (۷۲)۵۳۶-۱۱۰

Studentservice. Centere . aok.pte.hu

www.medschool.pte.hu

248 دیدگاه برای “دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان

  • بله امکان تحصیل در مجارستان در رشته دکترا ژنیک وجود داره، اما به خاطر سختی شرایط فعلا برای مقطع دکترا اقدام نمی کنیم

 1. با سلام خدمت مدیر محترم سایت:آیا امکان تایید مدرک دندانپزشکی با وجود معدل کل دیپلم 17.4 وپیشدانشگاهی 12.7 هر دو تجربی وجود داره؟

  • با سلام بله امکانش هست ، دوره پری مدیکال شما رو برای پیش دانشگاهی با معدل بالاتر که در مجارستان گذروندین رو جایگزین معل فعلی شما می کنند، با شرکت تماس بگیرید با مشاور مجارستان صحبت کنید 88427100

  • سلام فیزیوتراپی در مجارستان اگر تخصص پزشکی باشه باید بعد تمام شدن دوره پزشکی به عنوان تخصص اقدام کنید، اما اگر منظور شما به صورت دوره های 4 ساله لیسانس هست خیر وجود نداره برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید، 88427100

   • باسلام.پسرم کنکور95 روداد قبول نشد معدل دیپلم تجربی 15.65وپیش رانمیدانم .میخواد دندانپزشکی بخواند.کجابهتر است ارمنستان یا مجارستان.که هم هزینه کمتر باشدو مورد تائید وزارت علوم ایران.لطفا راهنمای بفرمائید

    • با عرض سلام و ادب
     دانشگاههای کشور مجارستان مورد تائید وزارت بهداشت ایران می باشد و از نظر کیفیت آموزشی در سطح بالائی قرار دارند.
     برای کسب اطلاعات در خصوص ادامه تحصیل در کشور مجارستان می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمائید.
     02188427100 گروه دانش

 2. با سلام خدمت شما . احتمال تحصیل در رشته ی دندان پزشکی برای شخصی با دیپلم ریاضی معدل 15.02 و همچنین درای دیپلم تجربی با معدل 13.76 و مدرک پیش دانشگاهی با معدل 15.67 و همچنین دارای ایلتس با نمره ی 7 چقدر است ؟

 3. با سلام..
  من قصد دارم در شهر پچ پیش دانشگاهی و بعد رد رشته دارو سازی مشغول به تحصیل شوم..
  میخواستم بدونم از چه زمانی باید اقدام کنم واسه گرفتن اعتبار دانشجویی یا دانش اموزی؟یعنی تاریخی که باید به دفتر اعزام برم کیه؟
  بعد اینکه..خانواده من قصد دارن در ابتدای ورود من به همراه من به اونجا بیان..آیا امکانش هست؟

 4. سلام من پیش دانش گاهی رشته تجربی با معدل 15 دارم برای ثبت نام در دانشگاه پج مجارستان در رشته دندان پزشکی ایا باید مجددا در مجارستان پیش دانشگاهی یا دروهی خاصی بگذرانم؟؟ در این دوره چه درس های تدریس میشود؟؟ و امتحان و ازمونی در این دوره برای ورود به دانشگاه پج برگزار میشود ؟؟؟

  • تمام دانشگاههای پزشکی مجارستان امتحان ورودی ساده ای دارند و شما هم باید دوره پریمدیکال رو در مجارستان بگذرونید. چون نمره این دوره کمکتون می کنه برای ورود به دانشگاه با شرکت تماس بگیرید اطلاعات در اختیار شما قرار داده بشه

 5. باسلام خدمت مدیر محترم:
  میخاستم بپرسم من دارم رشته ژنتیک کارشناسی میخونم میتونم مجارستان واسه ارشد ژنتیک انسانی بخونم؟

  • بله امکانش هست با شرکت تماس بگیرد تا برای تحصیل در مجارستان اطلاعات مورد نیاز در اختیار شما قرار بگیره

 6. با سلام،پسر من امسال کنکور داده ورتبه اش٢٠هزار شده ومتولد ١٣شهریور٧۶است وعلاقه مند به ادامه تحصیل در رشته داروسازی است .من در موردچگونگی فراهم اوردن شرایط لازم جهت تحصیل ایشان دریکی از دانشگاه های معتبر مجارستان راهنمایی میخواستم واینکه اصلا ایشان در حال حاضر میشود از کشور خارج شود؟

  • بله امکان خروج از کشور هست برای مجارستان با شرکت تماس بگیرید تا ریز اطلاعات در اختیار شما قرار بگیرد

  • با سلام هم پزشکی هم دندانپزشکی و هم داروسازی مجارستان مورد تایید وزارت بهداشت هست و کسانیکه در مجارستان رشته های پزشکی می خونند بعد از اتمام نیازی به دادن امتحان علوم پایه ندارند

 7. با سلام..
  شما با توانایی مالی۲۵ تا ۳۰ میلیون کشور بلاروس رو به من پیشنهاد دادید..میخواستم بدونم آیا این کشور استاندارد های در حد مجارستان داره یا نه؟؟
  بعد اینکه هزینه تقریبی زندگی و تحصیل در کالج پچ در رشته داروسازی چقدر است؟؟
  شماره شرکت رو درج کنید..
  با تشکر.

  • دانشگاهای پزشکی بلاروس زیر نظر سازمان بهداشت جهانی هستند با شرکت تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنیم ، 02188427100

 8. سلام.من میخوام برای دانشگاه پچ مجارستان اقدام کنم پاسپورتم95/5تموم میشه برام مشکلی ایجاد میشه.برای مدتش اقدام کنم به دوره اول دانشگاه میرسم

 9. سلام
  معدلم دیپلمم = ١٩ تجربی
  سوال ١- دوره پریمیدیکال چند ساله؟
  سوال ٢- از کی میتونم شروع کنم چون فکر میکنم دیر شده ؟!؟
  ممنون

  • با سلام دوره پریمدیکال 9 ماه میباشد در مجارستان، شما زمان برای ثبت نام دارید ، با شرکت تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنیم

  • بله امکان تحصیل در مجارستان با معدل شما هست ، با شرکت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم

 10. سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم امکان کار و تحصیل همزمان در مجارستان وجود داره یا نه …
  یعنی هزینه های تحصیلم رو خودم بتونم در بیارم

  • با سلام ، امکان تحصیل و کار در مجارستان هست ، اما شما تا 2 سال اول نباید فکر کار باشید ، یکی از ایتم هایی که شما نیاز دارید برای کار در مجارستان تسلط به زبان مجاری می باشد که این امر زیر 2 سال امکان پذیر نیست

 11. سلام من هم اکنون دانشجوی مقطع لیسانس ترم سه در رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی هستم هدفم برای دکترا خواندن رشته ژنتیک پزشکی هستش برای رسیدن به این هدف تو ایران 2 راه داشتم یک اینکه همین رشته ای که الان دارم میخونم رو تا دکترا بخونم و برای دکترا ژنتیک پزشکی بخونم دوم اینکه پزشکی بخونم و برای تخصص ژنتیک پزشکی بخونم من راهه دوم رو بیشتر ترجیح میدادم ولی متاسفانه پزشکی قبول نشدم می خواستم ببینم امکانش هست که من از مقطع لیسانس در رشته فعلیم به مجارستان سفر کنم وادامه تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه پچ بدم یا نه ؟ ممنون میشم که پاسخم رو بدین.

  • و اینکه مب خواستم بدونم کلا کدوم دانشگاه پزشکی مجارستان از همه بهتر و داداب اعتبار جهانی بیشتری هستس ؟

   • من دانشگاه پچ رو پیشنهاد میکنم ، چون دانشگاه علوم پزشکی پچ مجارستان تحقیقات دارویی آمریکا را انجام میدهد ، با شرکت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم

  • بله امکان تحصیل در مجارستان برای شما هست ، با شرکت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم

 12. سلام من پشت کنکوری هستم بامعدل دیپلم ۱۹وپیش ۱۷۱۱۷ ایا امکان رفتن به مجارستان برای دندان هست وکل هزینه چقدر میشه ممنون

  • امکان تحصیل در مجارستان برای شما وجود دارد ، برای هزینه ها ابتدا باید دانشگاه مورد نظر را انتخاب کنید ، با شرکت تماس بگیرید تا شما را برای تحصیل در مجارستان راهنمایی کنیم.

 13. سلام…خانواده من قصد دارن هنگام ورود به کشور براى اولین بار همراه من بیایند ایا امکانش هست..!؟
  در سال خانواده چند بار میتوانند بیایند..!؟

  • با سلام, دوست عزیز برای اولین بار یکی از والدین شما ( پدر و یا مادر ) می توانند با شما همراهی کنند. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.

   02188427100

 14. سلام می خواستم بدونم امکان تحصیل در رشته دندانزشکی با معدل 17 تجربی هست؟ و اینکه چه مدت طول میکشه تا بریم؟

  • با سلم, دوست عزیز معدل شما برای تحصیل در رشته ی دندانپزشکی کشور مجارستان مناسب است. شما باید یک دوره ی پیش پزشکی را در کشور مجارستان بگذرانید که در حال حاضر ثبت نام دوره ی فشرده این مقطع انجام می شود و شروع کلاس ها از بهمن ماه یا دی ماه می باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.

   02188427100

 15. با سلام..
  ببخشید تحصیل در رشته داروسازی در کدام یک از شهر های مجارستان رو پیشنهاد میکنید؟؟
  و دوم ایکنه هزینه های تحصیل(داروسازی) + زندگی در شهر پچ یا سگد چقدر میشود؟؟میانیگن
  با تشکر

 16. سلام خسته نباشید
  من لیسانس پرستاری از دانشگاه ازاد ایران هستم
  می خواستم برای داندان پزشکی در مجارستان شرایط را بدانم؟
  با معدل دیپلم ۱۶/۹۳
  و معدل پیش دانشگاهی ۱۶/۲۵ در رشته تجربی هستم
  ایا با این شرایط می تونم؟

  • سلام,
   دوست عزیز معدل شما برای تحصیل در مجارستان قابل قبول است. لطفا جهت مشاوره در این زمینه با موسسه یا خط کاری ذکر شده تماس بگیرید.

   02188427100

 17. سلام ترم جدید پزشکی از کی شروع میشه؟و هزینه کل پزشکی یا دندان پزشکی چند میلیون در میاد؟و آیا باید پیش دانشگاهی رو دوباره در مجارستان بخونم؟

  • سلام
   دوره ی پیش پزشکی در مجارستان ضروری است. فرصت زیادی جهت ثبت نام باقی نمانده است.لطفا جهت مشاوره در این زمینه با موسسه یا خط کاری ذکر شده تماس بگیرید.
   02188427100

 18. از نظر امنیت اونجا چطوره؟و مدرک پزشکی رو وزارت علوم قبول داره؟از چه زمانی باید اقدام کنم تا به ترم جدید برسم؟

  • سلام

   مجارستان کشور امن و بی حاشیه ای است و مدارک آن مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد. لطفا جهت مشاوره در این زمینه با موسسه یا خط کاری ذکر شده تماس بگیرید.

   02188427100

  • با سلام,
   بله مورد تایید می باشد میتوانید سایت وزارت بهداشت را چک کنید.لطفا جهت مشاوره در این زمینه با موسسه یا خط کاری ذکر شده تماس بگیرید.

   02188427100

 19. سلام من فارغ التحصیل ارشد ژنتیک و اصلاح نباتات از دانشگاه دولتی هستم ۲ مقاله همایشی و ۱ مقاله isi دارم میخواستم بدونم امکان تحصیل در دندانپزشکی هست ؟ و مدارک لازم ؟ و دوره تحصیل من چند سال هست ایا می توان advance گرفت؟

 20. سلام خسته نباشین.ببخشید سوال من این بود که اگه مجاوستان ژنتیک انسانی بخونم ،مدرک این کشور مورد قبول وزارت بهداشت ایران هست؟

 21. سلام خسته نباشین.ببخشید سوال من این بود که اگه مجاوستان ژنتیک انسانی بخونم ،مدرک این کشور مورد قبول وزارت بهداشت ایران هست؟و این که من زبانم آن چنان خوب نیست و مدرک آیلس ندارم باید چیکار کنم؟

 22. سلام وفت بخیر من دانشجوی سال سوم پزشکی اکراین هستم کالج روسی گذروندم ولی دانشگاه کورس انگلیسی میگذرونم میخواستم ببینم امکان انتقالی به مجارستان هست امکان هست با گذرون کالج واحدهای گذرون رو قبول کنن ممنون میشم جواب بدین

  • سیستم آموزشی پزشکی اوکراین با اروپا یکی شده ، اما برای انتقال دردسر ها و زمان زیادی میبره ، توصیه می کنم از ابتدا شروع کنید

  • با سلام
   بله می توانید برای ادامه تحصیل از کشور خارج شوید.لطفا با شرکت تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را در این زمینه راهنمائی کنند.
   02188427100

 23. سلام ببخشید می خواستم بدونم آیا دانشگاهای مجارستان مورد تایید ایزان هست یانع دررشته های پزشکی ودندان ودارو؟ چون من رفتن مرکز داشنگاه علوم پزشکی و درمورد اوکراین پرسیدم گویا اوکراین و کامل قبول نداردند فک می کنم تا دوسال قبول دارن .؟ واینکه من درحال حاضر دانشجوی فوق لیسانس صنایع غذایی هستم با معدا دیپلم حدود 17 وپیش حدود16 ولیسانسه 16/18 می خواستم بدون چه مراحلی را برای پذیرش باید طی کنم و هزینه کامل سالانه (زندگی و شهریه دانشگاه)چقدر می شود؟

  • سلام
   بله دانشگاههای مجارستان مورد تایید ایران هستند.
   درخصوص مراحل پذیرش و هزینه ها محبت کنید با شمارههای زیر تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما شما را راهنمائی کنند.
   با تشکر

 24. سلام
  من شانزده سالمه سال دوم دبیرستان هستم در رشته ی تجربی با معدل شانزده هنوز برای خدمت سربازی مشمول نشدم میخاستم بدونم برای تحصیل در دانشگاه پچ مجارستان رشته های دندانپزشکی و داروسازی کی و چگونه ااقدام کنم؟

  • با سلام
   میانگین دیپلم و پیش دانشگاهی باید 16 باشد.
   لطفا با موسسه تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمائی کنند.

 25. ببخشید من دارای دیپلم ریاضی با معدل ١٧/۵ و لیسانس مدیریت بازرگانی بامعدل ١۵/۵ میباشم،ایا میتونم برای دوره پزشکی در دانشگاه پچ مجارستان اقدام کنم؟واینکه چه مدارک تحصیلی لازم است برای ورود؟

 26. ببخشید من دارای دیپلم ریاضی با معدل ١٧/۵ و لیسانس مدیریت بازرگانی بامعدل ١۵/۵ میباشم،ایا میتونم برای دوره پزشکی در دانشگاه پچ مجارستان اقدام کنم؟واینکه چه مدارک تحصیلی لازم است برای ورود؟.

  • با عرض سلام و ادب
   بله شما می توانید اقدام نمائید لطفا با موسسه تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمائی کنند .
   با تشکر
   02188427100-09120267662 خانم پارسا

 27. با عرض سلام. میخواستم بدونم آموزش زبان انگلیسی در مجارستان در دوره پریمدیکال انجام میشه؟ و اینکه برای زندگی در مجارستان نیاز هست زبان مجاری یاد یگیریم؟

  • با سلام بله دوره زبان انگلیسی در کالج ارائه میشه ، بله نیازهست زبان مجاری هم تا حدودی باد بگیرید که توی دانشگاه به شما ارئه میشه

 28. سلام من ١٧ سالمه ، میخواستم ببینم که برای سال بعد یعنی پیش دانشگاهی میتونم برم مجارستان ؟ و اینکه پیش دانشگاهی های اونجا چجوری من رو پذیرش میکنن؟!

  • با عرض سلام و ادب
   بله شما می توانید با داشتن مدرک دیپلم برای مقطع پیش دانشگاهی اقدام نمائید.
   با موسسه تماس حاصل نمائید تا مشاوران ما شما را راهنمائی کنند.
   09120267662-02188427100 خانم پارسا

 29. سلام و خسته نباشید.می بخشید من 21 سالمه و معدلم هم قابل قبوله اما فقط یه مشکل دارم آن هم امتحان ورودی دانشگاه است،درسم خوبه اما میترسم در مجارستان هم مانند ایران نتوانم در امتحان ورودی دانشگاه قبول شوم،شما که آگاهی دارید بچه ها که میروند در صورت درس خوندن می توانند در آزمون ورودی قبول شوند؟

  • با عرض سلام
   خوشبختانه امتحان ورودی کشور مجارستان چندین بار تکرار می شود و شما فرصت دارید تا شانس خود را مجدد امتحان کنید
   لطفا با موسسه تماس بگیرید تا سیلابهای درسی و نمونه سوالات امتحانی را در اختیار شما قرار دهند.

 30. باسلام من کارشناس پرستاری با معدل 15.86 میباشم و دیپلم نظام قدیم هستم و پیش دانشگاهی نداشتیم الان میخواهم پزشکی در مجارستان بخونم آیا میتوانم از کارشناسی ادامه بدم و چکار کنم مراحلش چی هستن

 31. سلام من ۱۸سالمه و معدل سومم رشته ی تجربی ۱۰/۶۶شده و معدل پیشم هم ۱۰ایا میتونم پذیرش بگیرم؟در غیر این صورت چیکار میتونم بکنم برای پذیرش؟

 32. سلام
  من معدل کتبیم ۱۶.۷۱
  معدل کل دیپلم(یعنی میانگین اول و دوم و سوم)۱۷.۸۲
  و معدل پیش دانشگاهیم ۱۳.۶۴
  الان من میتونم تو رشته پزشکی پچ ادامه تحصیل بدم؟
  ممنون میشم جواب بدید.

  • با عرض سلام و ادب
   لطفا با موسسه تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را در این زمینه راهنمائی کنند.

 33. سلام ،دانشجوی مامایی ترم اخرم از دانشگاه دولتی،خواستم بپرسم برای رشته سونوگرافی این دانشگاه پذیرش داره از طریق رشته من؟و اینکه اگه نه چه رشته ای مرتبط با رشته من اره که از نظر اینده شغلی خوب باشه

  • با سلام رشته شما رو دانشگاه سملوایز مجارستان داره ، با شرکت تماس بگیرید راهنماییتون کنیم 02188427100

 34. سلام من کارشناس ارشد بیوتکنولوژی میکروبی
  هسم میخوام واسه phd ژنتیک پزشکی بخونم ایا این رشته رو دارن اگه لطفا راهنماییم کنین ممنون ازتون

 35. سلام میخواستم بدونم رشته ی بیوتکنولوژی پذیرش برای لیسانس داره ؟ و ایا این رشته کارشناسی ارشد پیوستس یا هر مقطعی جداست ؟ ممنون

  • بیوتکنولوژی در مجارستان دکترای حرفه ای 5 ساله هست ، اما به صورت جدا برای ارشد گرایش پزشکی هم تو دانشگاه پچ داره

 36. سلام خسته نباشید من معدل کل دیپلمم:17/04و مهدل پیش دانشگاهیم که غیر حظوری بودم و غایب زیاد داشتم 12/40ایا میتونم کلا در دانشگاه های خارج از کشور مثل مجارستان و رمانی تحصیل کنم؟مرسی اگه ج بدید میخوام زود اقدام کنم

  • با عرض سلام و ادب
   لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمائی کنند.
   با تشکر

  • با عرض سلام و ادب
   مهلت ثبت نام برای کالج مک دنیل:
   Long course:
   Application deadline: 1 September, 2016

   Intensive course:
   Application deadline: 1 December, 2016

 37. سلام خسته نباشید….
  میخواستم بدونم که من معدل سومم 19.5 و پیش دانشگاهی 16.5 امکانش هست که بعد از پاس کردن 72 واحد به ایران برگردم و امکان ادامه تحصیل در شعب بین الملل هست.در ضمن امسال کنکور دادم.

 38. سلام خسته‌ نباشید
  ببخشید رشته ی بیوتکنولوژی برای مقطع لیسانس هم پذیرش وجود داره ؟ من دیپلم دارم و خیلی علاقه به این رشته دارم اگر این کشور نداره میشه راهنماییم کنید که کدوم کشورا برای این مقطع پذیرش دارن؟
  با تشکر

  • دانشگاه پچ گرایش پزشکی بیوتکنولوژی رو برای ارشد ارائه میده برای لیسانس باید استعلام بگیرم با شرکت تماس بگیرید

 39. سلام ببخشید. من میخواستم واسه ترم مهر دانشگاه پچ رشته پزشکی اقدام کنم. الان دیر نیست؟
  میخواستک بدونم دقیقا از چند مهر کلاس ها شروع میشن؟

 40. با عرض سلام و احترام.
  بنده دیپلم مدیریت خانواده دارم.امکان داره تطبیق واحد دهم و دیپلم تجربی رو بگیرم ؟
  برای تحصیل پزشکی مجارستان میخواستم اقدام کنم.
  ممنون میشم از راهنماییتون.

  • بله میتونید تطبیق بدن اما باید زیر 25 سال باشید ، بدون تطبیق هم میتونید برید اما مدرک شما تایید نمیشه

 41. سلام من فوق لیسانس صنایع غذایی دارم ودیپلم وژیشم تجربی بود ما معدل حدود16/17 خواستم بدونم آیا امکان تحصیل دررشته دارو دندون درمجارستان هست وآیا ایران مدرک این دانشگاها روقبول دارد تاچه سطحی وامکان انتقال به ایران هست ؟چون کشور اوکراین وقبول نداشت وقتی رفتم پرسیدم و اینکه چون من فوق دارم باز باید دوره پیش دانشگاهی رو برم ؟یا فقط کالج یک ساله زبان کافی هست؟

  • اگر زیر 30 سال باشید مشکلی نیست بله مورد تایید هست مدرک ، پری مدیکال اجباری یا اینکه امتحان دانشگاه ورودی رو به زبان انگلیسی بدین

 42. سلام. من میخوام دندانپزشکی دانشگاه پچ پذیرش بگیرم. میشه لطفا شرایط رو بگین.
  واینکه آیا همه ی کسایی که دوره ی پری مدیکال رو میگذرونن میتونن وارد دانشگاه بشن؟

 43. با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم فردی با داشتن معدل سیزده در رشته تجربی میتونه برای تحصیل در کشور مجارستان اقدام کنه؟!

 44. دختر من رشته مهندسی شیمی تمام کرده اگر بخواهد رشته داروسازی را انتخاب کند از واحد های مدرک کارشناسی آن پذیرفته خواهد شد؟
  در ضمن نظر شما چیست بهتر است داروسازی را ادامه دهد یا ارشد رشته مهندسی شیمی را؟

 45. سلام من سال دوم رو تموم کردم وقصد تحصیل پزشکی در مجارستان را دارم میخواستم بدونم بهترین دانشگاه مجارستان چیه؟
  آیا میشه بدون رفتن به پیش دانشگاهی وارد دانشگاه بشم؟
  من در مدارس استعداد های درخشان تحصیل میکنم
  چه نمره ایلتس می خوام تا کلاس زبان اونجا رو نرم؟
  کلا خرج تحصیل و زندگی تا عمومی چقدر میشه؟و چند سال طول میکشد؟
  مدرک مجارستان برای ایران معتبر است؟
  آیا از مجارستان میشه بعد از عمومی بورس دانشگاه های آمریکا رو قبول شد؟
  خیلی متشکر

  • دوره پریمدیکال اجباریه و فقط دانشجو های 18 سال تمام میتونند امتحان ورودیه دانشگاه رو بدند و 17 سال هم پذیرش پریمدیکال .
   نمره زبان نیازی نیست ، هزینه ها هم به طور کامل در سایت نوشته شده ، دانشگاههای امریکا مخصوصا پزشکی ها رو بورس نمیکنند فقط وام میدن

 46. با سلام و خسته نباشید دخترم متولد 77(رشته تجربی) ،ومعدل کل دیپلم16هست، میانگین معدل سه سال دبیرستان هم بالای 17آیا امکان تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه پچ رو داره اگه جواب مثبته چکارکنم به محض تمام شدن پیش دانشگاهی اونجا ثبت نامش کنم سپاسگزارم

  • با عرض سلام و ادب
   برای ثبت نام می توانید با مشاوران تماس بگیرید و یا برای مشاوره حضوری اقدام نمائید.
   تهران،خیابان شریعتی بعد از تقاطع مطهری،کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5

  • با عرض سلام
   برای ورود به دانشگاههای مجارستان دانشجو ابتدا باید دوره پریمدیکال را بگذراند.
   لطفا هرچه سریعتر با موسسه تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را در این خصوص راهنمائی کنند.
   02188427100 گروه دانش

 47. سلام من قصد ادامه تحصیل در مجارستان دارم ولی نمیدانم از کجا و چه طوری شروع کنم لطفا جواب را فقط در ایمیل ارسال کنید

  • با عرض سلام و ادب
   برای اقدام شما باید رشته درخواستی و دانشگاه مورد نظر خود را مشخص کنید.
   می توانید با موسسه تماس بگیرید تا بصورت کامل شما را در این زمینه راهنمائی کنند.

 48. با سلام
  برای کسی که پزشکی عمومی رو ایران خونده امکان ادامه تحصیل در مقطع تخصص پزشکی در مجارستان هست؟
  اگر هست آزمون ورودی داره؟

  • تخصص پزشکی کلا یه بحث کاملا پیچیده هست ، امکانش هست و شانس ویزا هم متاسفانه بسیار پایینه ، وزارت بهداشت هم به این راحتی تخصص رو تایید نمیکنه

  • با عرض سلام و ادب
   مدارک کشور مجارستان مشروط می باشد و میانگین کل دیپلم و پیش دانشگاهی باید 16 باشد.
   لطفا با موسسه تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را در این زمینه بصورت کامل راهنمائی کنند.
   باتشکر 02188427100 گروه دانش

 49. سلام من معدل کل ۱۵.۴۹ دارم معدل پیش دانشگاهی من هم ۱۴.۲۹ میخواستم ببینم میتونم دندون دانشگاه پچ مجارستان بخونم و اینکه مدرکم در ایران مورد تائید هست و اگر نیست چطوری باید جبران کنم

  • با عرض سلام
   مدارک مجارستان برای ایران مشروط مورد پذیرش است و میانگین دیپلم و پیش دانشگاهی متقاضی باید 16 باشد.
   لطفا با موسسه تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را درخصوص جبران معدل و نحوه ارتقا آن راهنمائی کنند.
   02188427100
   باتشکر

  • باعرض سلام و ادب
   امتحان ورودی دانشگاه از درسهای زیست ،شیمی و زبان می باشد.
   نحوه پذیرش در دانشگاه های مختلف متفاوت می باشد.
   لطفا با موسسه تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را در این زمینه راهنمائی کنند.
   02188427100 گروه دانش

 50. سلام من لیسانس علوم آزمایشگاهی گرایش دامپزشکی از دانشگاه دولتی با معدل 15.50 دارم آیا برای ارشد بیوتکنولوژی پزشکی می توانم اقدام کنم و در ضمن 33 سال سن دارم آیا محدودیت سنی دارد یا خیر

 51. سلام
  میخواستم بدونم ازمون ورودی دوره پریمدیکال پچ چه زمانی ودر کجا برگزار میشه؟و اینکه سوالات به زبان انگلیسی هستش ؟؟؟سطح سوالات به چه صورتیه؟ایا الان میتونم برای امسال اقدام کنم؟؟

  • با عرض سلام و ادب
   دانشجو باید دارای دیپلم ریاضی یا تجربی باشد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با موسسه تما س بگیرید تا مشاوران ما شما را در این زمینه راهنمائی کنند.

 52. با سلام
  چند تا سوال از حضورتون داشتم
  اولادرصد قبولی از دوره پری مدیکال واسه پزشکی چقدره
  دوم اینکه کتابهایی که واسه پریمدیکال ارائه میدن مثل ایران این کتابها ملاک امتحانه یا جزو أتی که در طول سال تدریس میکنند؟
  سوم اینکه من شهروند کشور سوئد هستم و پاس سوئدی دارم ایا امکان ترانسفر از دانشگاه های پزشکی مجارستان واسه سوئد یا هر کشور اروپایی وجود دارد؟ در چه یالی بعد از قبولی؟

  • با عرض سلام و احترام
   قبولی در دانشگاههای مجارستان به عوامل متعددی بستگی دارد.
   تسلط شما بر زبان انگلیسی ، داشتن دانش کافی در دروس زیست شیمی و زبان تخصصی و دانشگاه انتخابی شما تعیین کننده می باشد.
   برای نقل و انتقالات شما باید شرایط دانشگاه مبدا و مقصد را بصورت کامل ارزیابی نمائید.
   باتشکر

 53. سلام
  من امسال سال سوم دبیرستان هستم
  و اختمال میدم معدل دیپلمم بالای ١٩.۵ باشه
  برای تحصیل توی رشته ی دندان پزشکی در مجارستان
  میتونم اقدام کنم
  و اینکه دانشگاه ها ازمون ورودی داره؟
  و گرفتن بورس تحصیلی چطوری است؟؟
  و اینکه در زمینه موسیقی هم فعالیت خرفه ای دارم میتونم از ان برای گرفتن اقامت و… استفاده کنم

  • با عرض سلام و ادب
   دانشگاههای مجارستان برای ورود از دانشجویان متقاضی امتحان ورودی به عمل می آورد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین موسسه تماس حاصل نمائید.

  • با عرض سلام و ادب
   بله کالج پچ در ماه آبان هم اعزام دارد. لطفا با مشاورین ما تماس حاصل نمائید تا شما را در خصوص تاریخ های شروع کالج راهنمائی کنند.
   با تشکر

 54. من امسال سوم دبیرستانم اگه امسال معدلم بالا باشه میتونم برم ؟ یا باید پیش دانشگاهییم تموم کنم بعد؟

  • با عرض سلام و احترام
   لطفا با موسسه تماس حاصل نمائید تا مشاوران ما بصورت کامل شما را راهنمائی کنند.
   باتشکر 02188427100 گروه دانش

 55. سلام
  من و همسرم فوق لیسانس بیولوژی سلولی و مولکولی ژنتیک هستیم
  ایا کشور مجارستان برای رشته ژنتیک پزشکی برامون بورس میده

 56. باسلام. ایا مدرک پزشکی دانشگاههای مجارستان برای ایران مشروط است ؟ وایا دانشگاههای مجارستان وام دانشجویی میدهند؟

  • با عرض سلام و ادب
   بله،دانشگاههای مجارستان برای ایران مشروط مورد قبول می باشد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین ما تماس حاصل نمائید.
   با تشکر
   02188427100 گروه دانش

 57. سلام خدمت مدیر محترم…
  بنده معدل کل دیپلمم تجربی ۱۳/۷۳ هست و پیش دانشگاهیم۱۲ آیا میتونم برای پزشکی برا دانشگاه مجارستان اقدام کنم ؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • با عرض سلام و احترام
   مدارک مجارستان برای ایران مشروط مورد پذیرش هست و معدل خاصی ملاک می باشد.
   لطفا با مشاوران ما تماس حاصل نمائید تا شما را بصورت کامل راهنمائی کنند.
   با تشکر
   02188427100 گروه دانش

 58. سلام..من 28 سال سن دارم و فوق لیسانس شیمی..معدل کل دیپلم 14.47 و پیش دانشگاهی 13.30 هست ایا میشه واسه رشته ی پزشکی مجارستان اقدام کرد

 59. باسلام
  من کلاس دهم تجربی هستم
  با چه شرایطی میتونم بعد از کلاس دوازدهم برای دندانپزشکی در مجارستان اقدام کنم؟

  • با عرض سلام و ادب
   با توجه به اینکه وزارت بهداشت ایران هرساله شرایط کشورها را بررسی می کند و ممکن است شرایط تغییر یابد
   پیشنهاد می شود تمامی شرایط را از سال بعد بصورت کامل مدنظر قرار دهید. زیرا ممکن است شرایط معدلی کنونی برای دو سال بعد تغییر یابد.
   02188427100-گروه دانش

 60. سلام ،خسته نباشید .
  من میخواستم براى رشته ى دندان پزشکى به کشور مجارستان بیام اما از دوستان شنیدم که تحصیل در انجا self study است .و همین موضوع شرایط و سخت کرده براى دانشجو
  میخواستم اطلاع پیدا کنم که آیا این موضوع حقیقت داره ؟

  • با عرض سلام و ادب
   شما می توانید با موسسه تماس بگیرید تا شرایط تحصیل در مجارستان را بصورت کامل در اختیار شما بگذارند .
   همین طور می توانید از تجارب دانشجویانی که از دانشگاههای مجارستان فارغ التحصیل شده اند استفاده نمائید.

 61. سلام با معدل کل دیپلم ١۶/٧۵ و معدل کل پیش دانشگاهى ١۴/٨٢
  امکان پذیرش از رشته دارو سازى دانشگاه پچ هست؟
  و مورد تایید ایران هم هست؟

  • با عرض سلام و ادب
   لطفا با موسسه تما س بگیرید تا مشاوران ما بصورت کامل شما را در این زمینه راهنمائی کنند.
   با تشکر

 62. سلام من معدل دیپلمم 16.56 هست و معدل پیش 13.25..
  امکان تحصیل در مجارستان در رشته پزشکی رو دارم؟
  ارزشیابی مدرک در ایران رو چی؟
  با تشکر

  • با عرض سلام و ادب
   شرایط تحصیل در کشورهایی که مشروط به معدل مورد تائید می باشند
   دارا بودن دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی یا تجربی
   معدل کل دیپلم و پیش دانشگاهی زیر 14 نباشد بطوریکه میانگین این دو به 16 برسد
   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با موسسه تماس حاصل نمائید تا مشاوران ما بصورت کامل شما را در این خصوص راهنمائی کنند.

  • با عرض سلام و ادب
   برای ورود به دانشگاههای مجارستان شما باید در امتحان ورودی موفقیت کسب کنید. برای آگاهی از کم و کیف چگونگی امتحانات دانشگاه با مشاورین تحصیلی ما تماس بگیرید
   تا بصورت کامل شما را راهنمائی کنند.

 63. با سلام . من معدل دیپلمم ١٩:٣٣ و معدل پیش دانشگاهی هم ١٧:٢٣ هست و پدرم هم هیت علمی دانشگاه ایران هست اگر به رشته پزشکی مجازستان وارد شوم میتونم به دانشگاههای ایران منتقل شوم ؟ بعد از چه مدت ؟ ممنون

  • با عرض سلام و ادب خدمت شما الهام عزیز
   شرایط انتقال در گروه پزشکی دارا بودن معدل کل دیپلم 17، کتبی سال سوم 16 و معدل کل پیش دانشگاهی 17 می باشد.
   فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه بعد از اتمام 36 واحد با معدل 15 می توانند درخواست انتقالی دهند.
   برای اطلاعات بیشتر لطفا با موسسه تماس بگیرید.
   با تشکر

 64. سلام از لیسانس زیست مستقیم بدون پری مدیکال به دارو یا پزشکی در مجارستان میشه رفت؟شرط معدل براش چنده؟

  • با عرض سلام و ادب
   درصورتی که معدل دوره لیسانس شما بالا باشد و مدرک زبان آیلتس یا تافل داشته باشید می توانید مدارک خود را برای دانشگاه ارسال نمائید و دانشگاه پس از بررسی مدارک نتیجه را اعلام خواهد کرد.
   لطفا با مشاوران ما تماس حاصل نمائید تا بصورت کامل شما را در این زمینه راهنمائی کنند .

 65. سلام ببخشید من معد دیپلمم ١٣.٣٠ هست میخواستم بدونم میتونم در رشته دندان پزشکی در دانشگاه پچ مجارستان ثبت نام کنم . رشته تجربی هستم

  • با عرض سلام و ادب
   بله شما می توانید اقدام نمائید لطفا هرچه سریعتر با مشاورین ما تماس بگیرید تا بصورت کامل شما را در این زمینه راهنمائی کنند.
   با تشکر

 66. سلام من فارغالتحصیل زیست شناسی از دانشگاه دولتی معدل ١٣/۶۶ میخواستم برای ارشد بیوشیمی بالینی اقدام کنم ایا شرایط وجود داره؟ ایلتس ٧ جی ار ای ٣۶١

  • با عرض سلام و احترام
   دوست عزیز شما ذکر نکردید که آیا مقاله یا سابقه ی کاری مرتبط دارید یا خیر
   محبت بفرمائید با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را بصورت کامل در این زمینه راهنمائی کنند.
   با تشکر
   02188427100 گروه دانش

    • لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید تا پس از بررسی رزومه ی شما مناسب ترین کشور را به شما پیشنهاد دهند.
     با تشکر
     02188427100 گروه دانش

 67. درود .. میخواستم بدونم که امکان ادامه تحصیل در مجارستان در رشته پزشکی یا دارو سازی برای من که دانش اموز سوم تجربی هستم در حال حاضز امکان پذیر هست؟….

  • با عرض سلام و ادب
   برای ورود به دانشگاههای مجارستان شما باید پس از اتمام دوره ی پیش پزشکی در امتحان ورودی دانشگاه موفقیت کسب کنید.
   بله شما می توانید اقدام کنید ، لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه کاملا راهنمائی کنند.
   با تشکر
   02188427100-گروه دانش

 68. سلام
  میخواستم بدونم واسه تحصیل در مجارستان معدل کتبی دیپلم مهمه یا معدل کل؟ و اینکه کف معدل باید چند باشه؟

  • با عرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز
   برای اطلاعات در این زمینه لطفا با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما بصورت کامل پاسخگوی شما باشند.
   با تشکر
   02188427100-گروه دانش

 69. من معدل سال اول دبیرستانم ١۵ و سال دوم و سوم ١٣ ایا میتونم دندانپزشکی مجارستان بخونم پیشو هم اونجا بخونم

  • با عرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز
   بله می توانید برای دندانپزشکی اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین ما تماس حاصل نمائید.
   با تشکر
   02188427100

 70. سلام ببخشید من معدل کل دیبلم 16/31 ومعدل کتبی 11/58 ومعدل بیش دانشگاهی 11 با این معدل می تونم در رشته بزشکی تحصیل کنم؟

  • با عرض سلام و ادب
   شما نفرمودید قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی برای کدام کشور را دارید،لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را در خصوص ادامه تحصیل در کشورهای مختلف راهنمائی کنند.
   با تشکر
   02188427100 –

 71. سلام من معدل سال سوم 12.76هست ومعدل سه سالم 14.58خواستم بدونم امکان تو دانشگاه های مجارستان دندان پزشکی بخونم؟؟

  • با عرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز
   معدل دیپلم شما بالای 14 هست و شما برای اقدام مشکلی ندارید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین ما تماس حاصل نمائید تا بصورت کامل شما را در این زمینه راهنمائی کنند.
   با تشکر
   02188427100 گروه دانش

 72. سلام و خسته نباشید.من یه سوال داشتم در مقایسه با کشور لهستان و مجارستان از نظر سطح علمی دانشگاه و امنیت کشور، کدام کشوربرای رشته پزشکی و دندانپزشکی بهتراست؟

 73. سلام
  من معدل سال سوم دبیرستانم 18/33
  و معدل کتبی نهایی سوم دبیرستان 16/91
  و معدل کل دیپلم 19/18
  معدل پیش دانشگاهیم 16/55
  ولی معدل کتبی نهایی چهارم دبیرستامم 15/27 شده
  از نظر معدل برای ورود به پزشکی مجارستان مشکلی ندارم ؟؟

  • با عرض سلام و ادب
   شما بعد از اتمام دوره ی کالج می توانید برای رشته پزشکی اقدام نمائید. از نظر معدلی مشکلی وجود ندارد و شما می توانید اقدام نمائید.
   برای آگاهی از شرایط ثبت نام لطفا با مشاورین ما تماس حاصل نمائید.
   02188427100 گروه دانش

 74. سلام خسته نباشید برای رشته داروسازی درمجارستان میخوام اقدام کنم معدل کل دیپلم ١۴/۶٠ ولی پیش دانشگاهی زیر ١۴ هست میتونم پذیرش بشم؟؟؟

  • با عرض سلام
   لطفا ریز نمرات خود را به شماره تلگرام یا به آدرس ارسال نمائید. تا پس از بررسی کامل نمرات شما بتوانیم به بهترین نحو شما را راهنمائی کنیم.
   با تشکر
   گروه دانش

  • با عرض سلام و ادب
   خیر برای ورود به دوره ی پریمدیکال آزمونی به عمل نمی آید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین ما تماس حاصل نمائید.
   -02188427100 گروه دانش

 75. با سلام و عرض ادب آیا امکان پذیرش برا من با معدل کل دیپلم 15.42 و پیش دانشگاهی 12.42تو مجارستان هست برگشت به ایرانم برام مهم نیست؟

  • با عرض سلام
   بله شما می توانید اقدام نمائید.البته نمرات دروس تخصصی شما در دیپلم مهم می باشد. لطفا کارنامه ی دیپلم خود را به شماره زیر تلگرام نمائید تا پس از بررسی مشاوران ما بصورت کامل شما را در این زمینه راهنمائی کنند.
   با تشکر از شما

  • بله دوست عزیز
   لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید تا بصورت کامل شما را در این زمینه راهنمائی کنند.
   02188427100

 76. سلام من دیپلم ولیسانس کامپیوتر با معدل 15 دارم ایا امکان پذیرش من در مجارستان برای پزشکی هست ؟لطفا راهنمایی کنید در ضمن 26 ساله هستم

  • با سلام خدمت شما، ممنون بابت بازدید از سایت،
   لطفا با ما تماس حاصل فرمائید تا پس از بررسی نمرات شما راهنمایی های لازم صورت پذیرد
   آدرس و تلفن موسسه :
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)
   با تشکر از شما

 77. باسلام و عرض خسته نباشید من معدل کل دیپلمم 17،و کتبی ام 15،47.و متولد سال 76 هستم،میخواستم ریز هزینه ها برای تحصیل در رشته پزشکی و شرایط لازم برای خروج از کشور حالا که مشمول شدم رو بدونم

  • سلام و عرض ادب خدمت شما،
   هزینه تحصیل در رشته پزشکی به این صورت می باشد

   شهریه رشته پزشکی:
   دانشگاه سملوایز : 18200 دلار
   دانشگاه پچ :15700 دلار
   دانشگاه سگد : 16520 دلار

   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید
   آدرس و تلفن موسسه :
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)
   با تشکر از شما

  • با عرض سلام و ادب
   دانشگاههای مجارستان از طریق آزمون ورودی ، دانشجو جذب می کنند.
   اگر شما بر دروس زیست ،شیمی و زبان تخصصی تسلط داشته باشید می توانید قبل از کالج آزمون ورودی دانشگاه را شرکت نمائید.
   گروه دانش 02188427100

  • سلام و عرض ادب خدمت شما،
   شما می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید تا راجع به أخذ پذیرش اطلاعات کافی را کسب نمایید
   آدرس و تلفن موسسه :
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)
   با تشکر از شما

  • با سلام و عرض ادب، سپاس از شما بابت بازدید از سایت، در خصوص پروسه اعزام حداقل 1 تا 3 ماه را در نظر بگیرید، در خصوص روش ثبت نام شما می توانید با مؤسسه ما تماس حاصل فرمائید تا در این مورد اطلاعات کافی را خدمت شما ارائه نماییم. ما به عنوان نماینده رسمی کالج ها و دانشگاه های مجارستان در این زمینه مراحل اعزام را خدمت شما توضیح خواهیم داد. ضمن اینکه در زمینه دیگر کشور ها نیز فعالیت داریم. و با هر توان مالی ای شما را راهنمایی خواهیم کرد.
   آدرس و تلفن موسسه:
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)

   هزینه ها به این صورت می باشد:
   شهریه رشته فیزیوتراپی:
   دانشگاه پچ : 6500 یورو در سال(از سال دوم به بعد کش شهریه دارد)
   دانشگاه سملوایز : 6400 یورو در سال
   دانشگاه سگد : 6600 یورو در سال
   شهریه رشته دندانپزشکی:
   دانشگاه سملوایز : 18200 دلار در سال
   دانشگاه پچ : 16300 دلار در سال
   دانشگاه سگد : 17000 دلار در سال
   شهریه رشته داروسازی:
   دانشگاه سملوایز : 12000دلار
   دانشگاه پچ : 9900 دلار
   دانشگاه سگد : 10420 دلار
   شهریه رشته پزشکی:
   دانشگاه سملوایز : 18200 دلار
   دانشگاه پچ :15700 دلار
   دانشگاه سگد : 16520 دلار
   رشته داروسازی و دندانپزشکی 5 ساله و رشته پزشکی 6 ساله و فیزیوتراپی مقطع کارشناسی 4 ساله می باشد

 78. سلام با معدل دیپلم ١٩/٢٠ و
  پیش دانشگاهی ١٩
  تجربی
  برای تحصیل در رشته دندان پزشکی
  پس از ورود به دانشگاه مجارستان بعد از چه مدت می توانم انتقالی به دانشگاه ایران بگیرم؟؟

  • با عرض سلام و ادب
   شرایط انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور در مقطع دکتری(پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی)
   دارابودن معدل کل دیپلم متوسطه (علوم تجربی یا ریاضی فیزیک) با میانگین حداقل معدل کل 17 از 20 و معدل کتبی با حداقل نمره 16
   دارا بودن معدل کل پیش دانشگاهی با میانگین 17 از 20
   گذراندن حداقل دو سال تحصیلی و یا 72 واحد درسی با میانگین 15 از 20
   گذراندن حداقل یک سال تحصیلی و یا 36 واحد درسی با میانگین 15از 20 ( برای فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه)
   آدرس و تلفن موسسه :
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)
   با تشکر از شما

  • با عرض سلام و ادب
   شرایط انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور در مقطع دکتری(پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی)
   دارابودن معدل کل دیپلم متوسطه (علوم تجربی یا ریاضی فیزیک) با میانگین حداقل معدل کل 17 از 20 و معدل کتبی با حداقل نمره 16
   دارا بودن معدل کل پیش دانشگاهی با میانگین 17 از 20
   گذراندن حداقل دو سال تحصیلی و یا 72 واحد درسی با میانگین 15 از 20
   گذراندن حداقل یک سال تحصیلی و یا 36 واحد درسی با میانگین 15از 20 ( برای فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه)
   آدرس و تلفن موسسه :
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)

  • با سلام و عرض ادب، سپاس از شما بابت بازدید از سایت. شرایط انتقالی به این صورت می باشد:

   شرایط انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور در مقطع دکتری(پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی)
   دارابودن معدل کل دیپلم متوسطه (علوم تجربی یا ریاضی فیزیک) با میانگین حداقل معدل کل 17 از 20 و معدل کتبی با حداقل نمره 16
   دارا بودن معدل کل پیش دانشگاهی با میانگین 17 از 20
   گذراندن حداقل دو سال تحصیلی و یا 72 واحد درسی با میانگین 15 از 20
   گذراندن حداقل یک سال تحصیلی و یا 36 واحد درسی با میانگین 15از 20 ( برای فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه)

   لطفا با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید تا در این زمینه شما را راهنمایی نماییم.
   آدرس و تلفن مؤسسه
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)

 79. سلام صدورویزا به مجارستان چه مدت طول میکشه ؟ آغاز سال تحصیلی اونجاچه ماهی هست؟ هزینه صدور ویزا چنده؟ ممنون‌‌.

  • با سلام خدمت شما، لطفا با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید تا اطلاعات کامل ویزایی و دوره های تحصیلی را کسب نمایید.
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)

 80. سلام من دوم دبیرستان رشته تجربی هستم پس از گرفتن دیپلم بدون رفتن به خدمت سربازی چجوری میشه برای رفتن به دانشگاه پزشکی مجارستان اقدام کنم؟ آیا میشود بدون رفتن به سربازی خارج از کشور ادامه تحصیل دهیم ؟

  • با سلام و عرض ادب، ما مؤسسه اعزام دانشجو به خارج هستیم و برای أخذ پذیرش باید پاسپورت در اختیار داشته باشید. در زمینه خدمت سربازی و خروج از کشور باید از نظام وظیفه استعلام بگیرید. با تشکر از بازدید شما

 81. سلام من 21 سالمه
  معدل کل پیش دانشگاهی 15
  و معدل کل سوم 16.46 هست
  آیا میتوانم دندانپزشکی را در دانشگاه پچ مجارستان بخوانم؟؟

  • با سلام خدمت شما، سپاس از شما بابت بازدید از سایت،
   معدل کل شما مورد قبول هست، ولی شما معدل کتبی تون رو ذکر نکرده اید، شما لطف بفرمائید با مؤسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را به صورت کامل راهنمایی نمایند
   آدرس و تلفن موسسه :
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)
   با تشکر از شما

  • سلام و عرض ادب خدمت شما،
   رشته داروسازی و دندانپزشکی 5 ساله و رشته پزشکی 6 ساله و فیزیوتراپی مقطع کارشناسی 4 ساله می باشد
   سپاس از شما بابت بازدید از سایت
   در خصوص اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید
   88427100

   آدرس و تلفن موسسه :
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5

 82. سلام
  با معدل کل دیپلم و کتبی بالای نوزده و معدل پیش دانشگاهی ۱۳/۵امکان تحصیل در رشته ی دندانپزشکی پچ هست؟؟

  • با سلام و احترام، بله شما می توانید با مؤسسه تماس بگیرید تا بعد از بررسی نمرات شما دراین زمینه راهنمای شما باشند،
   آدرس و تلفن موسسه:
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)
   با تشکر از شما

 83. سلام لطفا جواب بدید لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا ممنون
  معدا کتبی سوم 8 و کل 16 و معدل کل پیش دانشگاهی 14 پرستاری در مجارستان میشه ؟؟ و ایا باید پیش دانشگاهی در مجارستان برم یا فقط برای پزشکی باید پیش دانشگاهی رفت ؟؟؟ جواب بدید ممنون.

  • با سلام ، جسارتاً دانشگاه های کشور مجارستان نسبت به دروس زیر 10 حساس می باشند، بهتر هست که با نمرات بهتری اقدام فرمائید.

 84. سلام..برای تحصیل در رشته دندان پزشکی دانشگاه پچ و توصیه میکنین یا سموایلز..و اینکه از نظر علمی و ارزش بین المللی چقد فرق دارن..
  ممنون از شما

  • با سلام ، ممنون از شما بابت بازدید از سایت، برای بررسی رتبه علمی دانشگاه ها میتوانید در سایت QS جست و جو بفرمائید .
   با تشکر

 85. سلام ببخشید مزاحمتون شدم ببخشی ی چندتا سوال داشتم
  من امسال دهم تجربی هستم و میخوام اگه ب امیدخدا امسالم تموم شد برای سال بعد به مجارستان برم و اونجا دوره ی پریمدیکال رو بگذرونم با یه اقایی هم که شمارشو تو اینترنت پیدا کرده بودم تماس گرفتم و ایشون گفتن که رفتن به مجارستان برای افراد بالای ۱۵ سال امکان پذیر هستش ایا این درسته؟
  و اینکه ایا ازمون پریمدیکال خیلی سخته؟چهار گزینه ایه؟از چند درس امتحان میگیرن؟مثل کنکور خودمونه؟و اینکه اگه ما اول توی ازمون پریمدیکال قبول نشدیم باید چیکار کنیم؟باید بازم کل دوره رو بگذرونیم و باز هم تمام هزینه رو پرداخت کنیم؟
  ممنون میشم جواب بدین چون خیلی عجله دارم مرسی

  • سلام و عرض ادب، ممنون از شما بابت بازدید از سایت، لطفا برای دریافت پاسخ تمام سوالاتتان با مؤسسه تماس گرفته و رشته و نمراتتان را اعلام دارید تا راهنمای شما باشند. شماره تماس مؤسسه : 88427100
   آدرس و تلفن موسسه :
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)
   با تشکر از شما

 86. سلام و خسته نباشید من 19 سالمه و کنکور قبول نشدم معدل کتبی من 19 و خورده ای و معدل پیش داشنگاهیم 18 و خورده ای است.چه طور میتونم دارو یا دندان تو مجارستان بخونم؟ایا میشه اپلای بگیرم ک هزینه کمتر داشته باشم و از لحاظ خوابگاه و …هم نگرانی نداشته باشم؟ایا قانونی ک میگن بعد دوسال خوندن تو مجارستان بقیشو میتونم بیام و ایران بخونم درسته؟راستی این امتحان ورودی ک میگن هست سخته و مثل کنکوره یا راحت میشه قبول شد…اخه زبان در حد معموله و مدرک ایلتس یا تافل ندارم نمیدونم با این شرایط میشه رفت و تو اون ازمون قبول شد؟!…ممنون از اینکه وقت میزارید و جواب میدید

  • سلام خدمت شما، ممنون بابت بازدید از سایت،
   شرایط انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور در مقطع دکتری(پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی)
   دارابودن معدل کل دیپلم متوسطه (علوم تجربی یا ریاضی فیزیک) با میانگین حداقل معدل کل 17 از 20 و معدل کتبی با حداقل نمره 16
   دارا بودن معدل کل پیش دانشگاهی با میانگین 17 از 20
   گذراندن حداقل دو سال تحصیلی و یا 72 واحد درسی با میانگین 15 از 20
   گذراندن حداقل یک سال تحصیلی و یا 36 واحد درسی با میانگین 15از 20 ( برای فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه)

   لطفا با مؤسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما بعد از بررسی سطح علمی و زبان شما در این مورد شمارا راهنمایی کنند
   آدرس و تلفن موسسه :
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)
   با تشکر از شما

 87. سلام، من امسال کنکور دادم و در حال حاضر، دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی در سنندجم . میخواستم ببینم با توجه به خدمت سربازی ، آیا میتونم قبل از دریافت مدرک لیسانس، برای تحصیل تو رشته دندانپزشکی در مجارستان اقدام کنم؟
  و اینکه لطف کنید کمی درباره ی سطح دانش زبان خارجه راهنماییم کنید!

  • با سلام، ممنون از شما بابت بازدید از سایت، لطفا با مؤسسه تماس بگیرید تا بعد از بررسی نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی و نمرات دانشگاهی شما در این زمینه شما را راهنمایی نماییم.
   از آنجایی که تحصیل در مجارستان به زبان انگلیسی می باشد، آشنایی به زبان انگلیسی لازمه اعزام به مجارستان است، برای ورود به اکثر کالج های مجارستان مدرک زبان نیاز نیست ، برای اطلاعات بیشتر لطفا با مؤسسه تماس حاصل فرمائید.
   آدرس و تلفن موسسه :
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)
   با تشکر از شما

 88. سلام من دانشجوی رشته داروسازی ترم یک دانشگاه وین هستم. دوره پیش دانشگاهی دانشگاه وین رو گذروندم (ریاضی، شیمی، زیست شناسی،زبان آلمانی..با نمرات نسبتا خوب )
  معدل کل پیش دانشگاهی ایران =۱۳،۱۶
  معدل کل دیپلم ایران =۱۴،۳۴
  می خوام برای رشته پزشکی در مجارستان اقدام کنم، آیا مشکلی واسه پذیرش دارم؟. من اقامت دائم کشور اتریش رو هم دارم.
  آیا می تونم با کمک شرکت شما اقدام کنم؟
  مرسی

  • سلام و عرض ادب خدمت شما، با سپاس از شما بابت بازدید از سایت، شما می توانید از طریق برنامه تلگرام به مشاورین ما پیام ارسال فرمائید تا در این خصوص اطلاعات کامل را به شما ارائه دهند
   09010680494
   09120267662
   شماره تماس مؤسسه :
   88427100
   سپاس از شما

 89. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم که با ماهی ۸ میلیون تومان میشه در مجارستان پزکشی خوند دانشگاه و زندگی اگه میشه کدوم دانشگاه ؟ ممنون

  • سلام و عرض ادب خدمت شما، ممنون بابت بازدید از سایت، شهریه رشته پزشکی:
   دانشگاه سملوایز : 18200 دلار
   دانشگاه پچ :15700 دلار
   دانشگاه سگد : 16520 دلار
   رشته داروسازی و دندانپزشکی 5 ساله و رشته پزشکی 6 ساله و فیزیوتراپی مقطع کارشناسی 4 ساله می باشد

 90. سلام٫خسته نباشید،
  ۱.امتحان ورودی دانشگاه سخت هست؟رقابت زیاد؟قبولی در چه حدی هست؟
  ۲.اگر بعد از قبولی و ۲ سال تحصیل در مجارستان قصد انتقالی به ایران داشته باشیم٫شدنی هست؟باز باید امتحان علوم پایه بدیم برای انتقالی؟
  ممنون

  • سلام و عرض ادب خدمت شما، ممنون بابت بازدید از سایت، شرایط انتقالی ارسال خواهد شد برای شما، لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سوالاتتان با مؤسسه تماس حاصل فرمائید تا در خدمتتان باشیم.
   شرایط انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور در مقطع دکتری(پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی)
   دارابودن معدل کل دیپلم متوسطه (علوم تجربی یا ریاضی فیزیک) با میانگین حداقل معدل کل 17 از 20 و معدل کتبی با حداقل نمره 16
   دارا بودن معدل کل پیش دانشگاهی با میانگین 17 از 20
   گذراندن حداقل دو سال تحصیلی و یا 72 واحد درسی با میانگین 15 از 20
   گذراندن حداقل یک سال تحصیلی و یا 36 واحد درسی با میانگین 15از 20 ( برای فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه)
   آدرس و تلفن موسسه:
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)
   با تشکر از شما

 91. سلام 17 ساله رشته تجربی
  یک سوال داشتم باتوجه به تغیر نظام اموزشی در مقاطع متوسطه دوم اگر بخواهیم سال دوازدهم را در مجارستان بخوانم
  ایا شرایطی هست تا من بتوانم کلاس دوازدهم را در مجارستان بخوانم و بعد وارد دانشگاه پزشکی شوم.

  • سلام و عرض ادب خدمت شما، ممنون بابت بازدید از سایت، لطفا با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید تا در این خصوص راهنمایی های لازم را دریافت نمائید.
   آدرس و تلفن موسسه :
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)
   با تشکر از شما

 92. سلام من سال چهارم رشته تجربی هستم
  معدل دیپلمم ۱۳.۴۷
  میشه داروسازی یا دندان پزشکی مجارستان بخونم!؟
  اگه نمیشه،میشه کشوری دیگه که مدرکش قابل قبول باشه تو ایران پیشنهاد کنید!؟
  با تشکر.

  • سلام و عرض ادب خدمت شما، ممنون بابت بازدید از سایت، برای آگاهی از شرایط تحصیل در مجارستان لطفا با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید.
   آدرس و تلفن موسسه :
   تهران،ابتدای شریعتی ،بالاتر از تقاطع مطهری، کوچه شکرآبی پلاک 10 واحد 5
   تلفن های تماس: 02188427100(20 خط ویژه)
   با تشکر از شما

  • با سلام ، متاسفانه با این بودجه با این قیمت ارز امکان پذیر نیست ، باید دید قیمت ارز کی به ثبات خواهد رسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =