ارسال شهریه به دانشگاههای مجارستان

ارسال شهریه به دانشگاههای مجارستان

ارسال شهریه به دانشگاههای مجارستان

نکات مهم در ارسال شهریه به دانشگاهها و کالج های مجارستان

دانشجویان متقاضی تحصیل در مجارستان جهت ارسال شهریه به دانشگاه های کشور مجارستان به دقت نکات زیر را مطالعه فرمایند تا بعدا دچار مشکل خاصی جهت پرداخت شهریه های دانشگاه های مجارستان و کالج های مجارستان جهت تحصیل در کشور مجارستان نشوند.

دانشجویان مشتاق تحصیل در مجارستان شهریه را فقط از طریق صرافی های مجاز به دانشگاه ها و کالج های کشور مجارستان ارسال فرمایید

نام و شماره پاسپورت متقاضی تحصیل در مجارستان  را در برگه ارسال حواله به دانشگاه یا کالج مربوطه در کشور مجارستان قید نمایید.

دانشجویان متقاضی تحصیل در مجارستان در قبال پرداخت هر مبلغی به صرافی جهت پرداخت شهریه به کالج ها و دانشگاه های مجارستان حتما رسید دریافت فرمایید.

تلکس واریز حواله شهریه به دانشگاه ها و کالج های مجاستان جهت تحصیل در مجارستان را ۴۸ ساعت پس از ارسال شهریه به مجارستان از صرافی درخواست فرمایید.

با توجه به هزینه کارمزد حواله جات خارجی حتما بر مبلغ حواله(به روز محاسبه میگردد) دلار یا یورو اضافه همراه متقاضی تحصیل در مجارستان  داشته باشید تا در فرستادن حواله به کشور مجارستان جهت واریز شهریه به دانشگاه های مجارستان و کالج های مجارستان جهت تحصیل در مجارستان به وقفه یا مشکل نخورید.

علاوه بر کارمزد خارجی حواله شهریه دانشگاه های مجارستان و کالج های مجارستان جهت تحصیل در مجارستان، صرافیهای مجاز مبلغی را بعنوان کارمزد از دانشجویان متقاضی تحصیل در مجارستان دریافت میدارند.

در صورتیکه متقاضی تحصیل در مجارستان در مراحل اخذ پذیرش کالجهای مجارستان و یا دانشگاه های مجارستان و یا ویزای شینگن تحصیلی مجارستان جهت تحصیل در مجارستان  قبل از عزیمت به کشور مجارستان به هر دلیلی اعلام انصراف نماید باید ابتدا ویزای تحصیلی مجارستان دریافتی به درخواست وی توسط سفارت مجارستان باطل شده و کپی آن به دانشگاه متقاضی  تحصیل در مجارستان ارسال و با ذکر دلیل درخواست استرداد شهریه گردد.

در صورتیکه متقاضی تحصیل در مجارستان به کشور مجارستان ورود نماید و از ویزا تحصیلی مجارستان استفاده نماید و پس از ثبت نام در دانشگاه های مجارستان اعلام انصراف نماید ، هیچ مبلغی از شهریه به وی مسترد نمی گردد، حتی اگر وی دلیل کاملا موجه داشته باشد.

 

ارسال شهریه به دانشگاههای مجارستان
۵ (۱۰۰%) ۵ votes
امتیاز به این مطلب
Overall
۴.۹
  • امتیاز به این مطلب

2 Comments

  1. با سلام . من معدل کل دیپلمم 17.29 و معدل کل پیش دانشگاهی ام 13.51 هس . آیا پس از اخذ مدرک دندانپزشکی مجارستان ، ایران مدرک منو ارزشیابی میکنه ؟ جمع معدل دیپلم و پیش دانشگاهی ام 15.40 هس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سیزده =