آموزش زبان مجاری مجارستان

آموزش زبان مجاری مجارستان

آموزش زبان مجاری مجارستان

معرفی آموزشگاههای معتبر تدریس زبان مجاری کشور مجارستان

موسسات آموزش زبان مجاری در مجارستان

با توجه باینکه مردم کشور مجارستان به زبان مجاری صحبت می کنند و افرادی ازجامعه مسن تر جامعه نیز به زبانهای روسی و آلمانی آشنایی دارند ، به تمامی دانشجویانی که قصد دارند در آینده در کشور مجارستان زندگی کنند و یا فعالیت تجاری در این کشور داشته باشند توصیه می گردد زبان مجاری را نیز در اوقات فراغت در کالجها و مؤسسات آموزشی زبان مجاری مجارستان بگذرانند تا بتوانند هر چه سریعتر با این زبان آشنا شوند. معمولا کسانیکه که در خود محیط کشور زبان آن کشور را یاد میگریند، پیشرفت سریعتری در ضمینه یادگیری زبان آن کشور دارند.

شهریه دوره زبان مجاری کشور مجارستان در اینگونه مؤسسات آموزش زبان در کشور مجارستان معمولا ۲۰۰-۱۰۰ یورو می باشد.

موسسه آموزش زبان مجاری اینترکلوب

موسسه آموزش زبان مجاری اینتر کلوب مجارستان یکی از کلاسهای آموزشی زبان مجاری است در بوداپست مجارستان که معمولا کلاسهای فشرده و نیمه فشرده زبان مجاری برگزار می نماید.

دوستان باید توجه داشته باشند صرف تحصیل در این کلاسهای آموزشی اقامتشان تمدید نمی گردد زیرا اینگونه موسسات قادر به گرفتن اقامت تحصیلی مجارستان برای دانشجویان خارجی نیستند.

Intensive course for beginners

۱۱۱۱bertalan lajus ut. 17

Tel.  ۰۰۳۶۱ ۲۷۹۰۸۳۱

مؤسسه آموزش زبان مجاری خانم النا

موسسه زبان مجاری خانم النا یک موسسه خوب آموزشی برای فراگیری زبان مجاری در شکور مجارستان  است که کلاسهای نیمه خصوصی دوره های زبان مجاری برگزار می نماید و کلاسهای آموزشی آن معمولا ۳ الی ۵ نفره است و ماهیانه حدود ۱۷۰ یورو هزینه آموزش زبان مجاری موسسه آوزش زبان خانم النا است.

کسانی که مایلند در کشور مجارستان زندگی و تجارت نمایند باید ابتدا زبان مجاری فرا گیرند و این مورد یکی از الزامات موفقیت در زندگی و تجارت در کشور مجارستان می باشد.

۱۰۸۸ brody s.u.4 sandor ut. Mrs. Elona

Tel.  ۰۰۳۶۱ ۲۶۶۲۶۱۷

به این مقاله تحصیل در مجارستان امتیاز دهید
امتیاز به این مطلب
Overall
۴.۷
 • امتیاز به این مطلب

9 Comments

 1. من قصد ادامه تحصیل در رشته های خاص مثل مثل زبان مجاری رو دارم چه دانشگاه یا کالجی می شود تحصیل کرد تا ویزا هم داشته باشیم؟

 2. سلام. ایا تحصیل در رشته پزشکی شرط سنی دارد؟ من 42 سال دارم ایا می توانم در رشته پزشکی پذیرش بگیرم و ادمه تحصیل دهم. ؟ایا کسی که مقطع یا مقاطعی بالاتر از دیپلم را طی نموده نیز باید در امتحان ورودی شرکت نماید؟ هزینه تحصیل چقدر است ؟ ایا می توان شهریه را در 3 قسط پرداخت نمود ؟ با تشکر

  1. با عرض سلام و ادب
   برای ورود به رشته های مهندسی شما می توانید یک دوره پیش مهندسی را گذرانده و پس از آن وارد دانشگاه شوید.
   لطفا با موسسه تماس بگیرید تا مشاوران مابصورت کامل شما را در این زمینه راهنمائی کنند.
   با تشکر
   02188427100 گروه دانش

 3. سلام من یک ماهی محارستان میمانم میتونم کلاس های شما را شرکت کنم بخاطر ثبت نام پسرم درکالح مک دانیل امده ام شماره تلگرام من 00989121780155

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =